Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem do śledzenia statusu zamówienia. Po otrzymaniu zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to 24 godziny, maksymalnie do 3 dni roboczych.

Przy każdym produkcie jest podany zegar, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane. Wszystkie zamówienia do godziny 12:00 realizujemy tego samego dnia.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu (księgowanie przelewu), a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

W przypadku wysyłki za granicę, czas dostawy wydłuża się w zależności od wybranego kraju. Najczęściej jest to od 2 do 10 dni roboczych.

Product added to wishlist