O NASŚrodowisko Miejskie to marka streetwearowa, która od początku 2013 roku wpisuje się w przestrzeń miejską. Odzież skierowana jest do osób w kulturze miejskiej, którzy żyją po swojemu. Środowisko Miejskie od momentu powstania jest związana z życiem ulicznym i ludźmi, którzy tworzą tą rzeczywistość. 

Marka Środowisko Miejskie powstała formalnie w kwietniu 2013 roku, ale jej nieoficjalne początki sięgają kilka lat wstecz. Uznaliśmy, że przyszedł czas aby spełnić nasze marzenia i stworzyliśmy Środowisko Miejskie. Chcielibyśmy zbudować społeczność zrzeszającą młodych, zaskakujących i aktywnych ludzi niezależnie od formy realizacji własnych marzeń. Niezależnie czym się zajmujesz, my postaramy się wspólnie promować Twoją aktywność i pokazać ją szerszej publice. 

Zapraszamy wszystkich do współpracy - wyrażania emocji, które wiążą się z naszą marką.
Środowisko Miejskie jest również partnerem wydarzeń adresowanych do młodych ludzi realizujących swoje pasję.

Jako producenci największą uwagę zwracamy na JAKOŚĆ, JAKOŚĆ I JESZCZE RAZ JAKOŚĆ.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej, a oferowany towar był najwyższej jakości.

Cała produkcja odzieży czy akcesoriów odbywa się w całości w Polsce, z polskich materiałów, robiona przez Polaków!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez email kontakt@srodowiskomiejskie.pl.

Środowisko Miejskie,
Prosto z południowej strony.


Product added to wishlist

Please be advised, we are viewing our online store uses cookie technology and does not automatically collect any information, except for the options in these files (the so-called "Cookies").