1. REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ŚRODOWISKO MIEJSKIE:

 1.         Nabywcą w sklepie internetowym Środowisko Miejskie może być osoba prawna lub fizyczna.
 2.         Złożenie zamówienia w sklepie internetowym Środowisko Miejskie oznacza akceptację zasad sprzedaży wynikających z poniższego regulaminu przez Klienta oraz zobowiązuje Klienta do przestrzegania zawartych w nim zasad.
 3.         Ceny produktów nie zawierają kosztów transportu.2. SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ I REALIZACJA

 1.         Zamówienia można składać całą dobę każdego dnia roku. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 12.00, w soboty, w niedziele oraz w święta rozpatrywane będą w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone. Sklep Środowisko Miejskie zobowiązuje się do rozpatrzenia złożonego zamówienia najpóźniej w terminie 48 godzin roboczych od momentu złożenia przez Klienta zamówienia.
 2.         Rozpatrzenie złożonego zamówienia polega na : sprawdzeniu dostępności zamówionych produktów, sprawdzeniu kompletności wysłanych danych oraz skontaktowaniu się telefonicznie z Klientem celem potwierdzenia danych oraz ilości, rodzaju i ceny zamawianych produktów.
 3.         Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest poprawne wypełnienie wszystkich pól formularza zawartych w procesie składania zamówienia.
 4.         Klient może dodatkowo opisać w “uwagach do zamówienia” swoje prośby lub uwagi odnośnie składanego zamówienia. W takim przypadku dołożymy wszelkich starań aby dołączyć do zamówienia wszystkie uwagi zgodnie z intencją Klienta , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie niezgodności między informacjami jakie opisał Klient w uwagach do zamówienia, a dostarczonymi w zamówieniu.
 5.         Realizacja zamówienia przebiega w trzech etapach 
  a) Klient automatycznie jest poinformowany na wskazany adres mailowy o przyjęciu zamówienia oraz jego zawartości i kwocie do zapłaty. b) Rozpatrzenie zamówienia przez obsługę sklepu
   
  c) Wysłanie zamówienia oraz przesłanie informacji o tym na e-mail Klienta. Klient jest informowany na bieżąco drogą mailową o postępach dotyczących jego zamówienia.
 6.         Termin realizacji zamówienia wynosi od 1 do 14 dni.
 7.         W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.
 8.         Klient ma prawo zrezygnować z zakupu danego artykułu w terminie 14 dni od dnia otrzymania zakupionego towaru , jeśli nie jest on uzywany.
 9.         Do każdego zamówienia doliczany jest koszt przesyłki uzależniony od formy płatności i sposobu jej dostarczenia zamówienia. W przypadku płatności przelewem paczki wysyłamy po odnotowaniu wpłaty na naszym koncie. Koszt ten jest przedstawiony klientowi przed uregulowaniem należności co umożliwia wycofanie sie z transakcji. Promocja wysyłka gratis przy zamówieniu 200zł obejmuje tylko i wyłącznie zamówienia poprzedzone wpłatą na konto (nie dotyczy przesyłek pobraniowych i zagranicznych)
 10.      Wysyłki zagraniczne odbywaja się jedynie po wpłacie pieniędzy na nasze konto.3. REKLAMACJE I ZWROTY

 1.         Zgodnie z Ustawą z dnia 2.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. 2012 r. poz. 1225).
 2.         Klient odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.
 3.         W przypadku ewentualnych reklamacji prosimy o kontakt poprzez e-mail lub telefonicznie.

 4.         Koszta wysyłki towaru ponosi klient.
4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1.         Wypełnienie formularza z danymi Klienta równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Klienta będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia. 
 2.         Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych.
 3.         Właścicielem oraz administratorem sklepu dostępnego pod adresem www.srodowiskomiejskie.pl jest Kacper Wojtala, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwa ŚRODOWISKO MIEJSKIE adres siedziby Ul.Gliniana 11b 44-337 Jastrzębie-Zdrój, NIP: 633-223-62-27 wpisany do CEIDG (Centralnej Ewidencji I Informacji O Działalności Gospodarczej). 
 4.         Zgodnie z Ustawą z dnia 02.03.2000r. o ochronie niektórych praw kosnumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. 2012r. poz.1225). Klient odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składająć stosowne oświadczenie na piśnie w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.  Oświadczenie należy przesłać na adres naszej firmy: Środowisko Miejskie ul. Gliniana 11b 44-337 Jastrzębie-Zdrój.

Klient może odstąpić od zawartej umowy kupna w terminie 14 dni licząc od daty dostarczenia towaru do Klienta w zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. (Dz. U. z 2000 r. Nr 2 poz. 271), poprzez zwrot towaru w stanie niezmienionym. Zwracany towar powinien być nieużywany, czysty, pozbawiony zapachów i posiadać metki oraz paragon lub fakturę vat. Koszt usługi transportowej świadczonej przez przewoźnika pokrywa w tym przypadku Klient. Nie odbieramy zwrotów przesyłek wysyłanych do nas za pobraniem.

Nasze konto:

Bank: Alior Bank

Numer konta: 34 2490 0005 0000 4000 7123 7490

Środowisko Miejskie

ul. Gliniana 11b

44-337 Jastrzębie-Zdrój


ZNAJDŹ NAS NA:
DARMOWA WYSYŁKA! PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 200 ZŁ
ZWROTY 14 DNI NA ODSTĄPIENIE
TANIA DOSTAWA PRZEDPŁATA 15 ZŁ, POBRANIE 20 ZŁ
BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA! W CIĄGU 24H